Whale, Gulper 320 pumpe 12v 19/17,5 l/m

Veiledende pris 2.896,00 kr inkl. mva
Veiledende pris -15% 3.396,00 kr Tilbudspris 2.896,00 kr inkl. mva

Varenr.: 1580164

På lager (6 stk)

 

 

Leveringstid: 1-3 virkedager

Frakt: fra 99 kr — se nøyaktig pris i handlekurven

Apple Pay Bancontact BLIK Google Pay iDEAL Wero Klarna Maestro Mastercard MobilePay PayPal Satispay Shop Pay Visa
Trustpilot stjerne
Høj kundetilfredshed
✓Lynrask levering – de fleste bestillinger sendes samme dag
✓Kundeservice på telefon, chat og e-post: hverdager 8-20, helg 10-16
✓14 dagers returrett for privatkunder
✓Dansk selskap – online siden 2003, CVR 27331939

Beskrivelse

Whale Gulper 320 er en 12 V pumpe designet for effektiv vanntransport. Den har en kapasitet på 19/17,5 liter per minutt, noe som gjør den ideell for bruk i båter og maritime applikasjoner.

  • Merke: Whale
  • Forbruk: 10 Amp
  • Kabeltykkelse: 1.5 mm²
  • Kapacitet: 19/17,5 l/m
  • Original nr.: BP2052
  • Slangetilslutning: 19 mm-3/4" / 25 mm-1"
  • Volt: 12 V
  • Produktvekt: 1.6 kg
  • Fremstillet i: Storbritannia
  • Emballasmål: Mål: 32 cm × 19 cm × 16 cm | Bruttovekt: 2.08 kg

Ofte stilte spørsmål

Whale Gulper 320 pumpen har en slangetilkobling på 19 mm-3/4" og 25 mm-1", noe som gjør den kompatibel med ulike slangesystemer.

Ja, Whale Gulper 320 er designet for effektiv vanntransport og kan brukes til begge typer vann, noe som gjør den ideell for maritime applikasjoner.

Pumpen har et forbruk på 10 Amp, noe som er viktig å ta hensyn til når du planlegger den elektriske installasjonen om bord.

Spesifikasjoner

VaremerkeWhale
Varenr.1580164
EAN766478942722
LagerJa (6 stk.)
ProduktfamilieWhale
FrakttypeStandardpakke
Forbruk10 Amp
Kapasitet19/17,5 l/m
Volt12 V
Produktvekt1.6 kg
Bruttovekt2.08 kg
Emballasjemål32 × 19 × 16 cm
Kabeltykkelse1.5 mm²
Slangetilkobling19 mm-3/4" / 25 mm-1"

Levering og retur

Lagervarer som bestilles før kl. 15.00 på hverdager sendes samme dag. Fraktprisen avhenger av varens størrelse og vises nøyaktig i handlekurven.

Som privatperson har du 14 dagers angrerett. Varen skal returneres ubrukt og i originalemballasje.

Angreretten gjelder kun ved privatkjøp – ved kjøp som forhandler eller bedrift (B2B) tilbyr vi ikke returrett.

Har du spørsmål om din levering eller retur? Kontakt oss på telefon, chat eller e-post: hverdager 8-20, helg 10-16, helligdager 10-15. Telefon: 70 277 677.