Whale, elektrisk lenspumpe 35l 12v supersub 500 32 l/m

Veiledende pris 619,00 kr inkl. mva
Veiledende pris -15% 732,00 kr Tilbudspris 619,00 kr inkl. mva

Varenr.: 1580286

På lager (5 stk)

 

 

Leveringstid: 1-3 virkedager

Frakt: fra 99 kr — se nøyaktig pris i handlekurven

Apple Pay Bancontact BLIK Google Pay iDEAL Wero Klarna Maestro Mastercard MobilePay PayPal Satispay Shop Pay Visa
Trustpilot stjerne
Høj kundetilfredshed
✓Lynrask levering – de fleste bestillinger sendes samme dag
✓Kundeservice på telefon, chat og e-post: hverdager 8-20, helg 10-16
✓14 dagers returrett for privatkunder
✓Dansk selskap – online siden 2003, CVR 27331939

Beskrivelse

Whale elek.lensepumpe 35l 12v supersub 500 er en elektrisk pumpe designet for effektiv vannpumping i båter. Den har en kapasitet på 32 liter per minutt og fungerer ved 12 V, noe som gjør den ideell til bruk i marinemiljøer.

  • Merke: Whale
  • Forbruk: 5 Amp
  • Kabeltykkelse: 1.5 mm²
  • Kapasitet: 32 l/m
  • Original nr.: SS500
  • Slangetilslutning: 19 mm-3/4”
  • Volt: 12 V
  • Produktvekt: 0.27 kg
  • Produktmål: 75 mm × 183 mm
  • Produsert i: Storbritannia
  • Emballasjemål: Mål: 7 cm × 17 cm × 31 cm | Bruttovekt: 0.31 kg

Ofte stilte spørsmål

Whale elek.lænsepumpe 35l har en slangetilkobling på 19 mm-3/4, noe som gjør den kompatibel med standard slanger i marinemiljøer.

Ja, Whale elek.lænsepumpe 35l er designet for bruk i marinemiljøer, noe som gjør den egnet for både saltvann og ferskvann.

Pumpen opererer ved 12 V og har et strømforbruk på 5 Amp, noe som gjør den energieffektiv til bruk ombord.

Med en kapasitet på 32 liter per minutt gir pumpen en rask og effektiv vannløsning, noe som er ideelt for båter som har behov for rask pumping.

Datablad & Dokumenter

Spesifikasjoner

VaremerkeWhale
Varenr.1580286
EAN766478951014
LagerJa (5 stk.)
ProduktfamilieWhale
FrakttypeStandardpakke
Kapacitet32 l/m
Forbruk5 Amp
Kabeltykkelse1.5 mm²
Volt12 V
Produktvekt0.27 kg
Produktmål75 mm × 183 mm
Emballasjemål7 × 17 × 31 cm
Bruttovekt0.31 kg

Levering og retur

Lagervarer som bestilles før kl. 15.00 på hverdager sendes samme dag. Fraktprisen avhenger av varens størrelse og vises nøyaktig i handlekurven.

Som privatperson har du 14 dagers angrerett. Varen skal returneres ubrukt og i originalemballasje.

Angreretten gjelder kun ved privatkjøp – ved kjøp som forhandler eller bedrift (B2B) tilbyr vi ikke returrett.

Har du spørsmål om din levering eller retur? Kontakt oss på telefon, chat eller e-post: hverdager 8-20, helg 10-16, helligdager 10-15. Telefon: 70 277 677.