1852, Gassvarmeovn ODS 275x275x180 mm

Veiledende pris 692,00 kr inkl. mva
Veiledende pris -25% 918,00 kr Tilbudspris 692,00 kr inkl. mva

Varenr.: 1100114

På lager (19 stk)

 

 

Leveringstid: 1-3 virkedager

Frakt: fra 99 kr — se nøyaktig pris i handlekurven

Apple Pay Bancontact BLIK Google Pay iDEAL Wero Klarna Maestro Mastercard MobilePay PayPal Satispay Shop Pay Visa
Trustpilot stjerne
Høj kundetilfredshed
✓Lynrask levering – de fleste bestillinger sendes samme dag
✓Kundeservice på telefon, chat og e-post: hverdager 8-20, helg 10-16
✓14 dagers returrett for privatkunder
✓Dansk selskap – online siden 2003, CVR 27331939

Beskrivelse

1852 gassvarmer er en effektiv og kompakt ODS-varmeovn, designet for bruk i ventilerte rom. Den har en varmeeffekt på 1,7 kW og er ideell for campinghytter, verksteder eller andre ventilasjonsområder.

  • Merke: 1852
  • Dimensjon: 275275180
  • Effekt: 1.7 kW
  • Gassforbruk: 124 g/t
  • Godkjenning: CE
  • Produktvekt: 0.2 kg
  • Emballasjemål: Mål: 33 cm × 30 cm × 20 cm | Bruttovekt: 1.8 kg

ODS-varmeovn er utviklet for deg som ønsker effektiv og sikker varme i ventilerte rom. Med sitt kompakte design og robuste konstruksjon er den ideell for campinghytter, verksteder eller andre områder med god ventilasjon. Den keramiske brenneren med piezo-tenning sikrer enkel oppstart, mens den magnetiske sikkerhetsventilen gir ekstra beskyttelse. Huset er fremstilt i kaldgalvanisert stål, noe som gjør apparatet motstandsdyktig mot slitasje og korrosjon.

Varmeovnen drives av en 220 g 1852 butangasbeholder (1094710) og er utstyrt med flere avanserte sikkerhetssystemer:
- ODS-system (Oxygen Depletion Sensor): Lukker automatisk for gasstilførselen hvis oksygeninnholdet i rommet faller til under 18 % (fra normalverdien på 21 %).
- FFD-system (Flammefeilanordning): Stopper gasstilførselen hvis flammen slukker.
- Veltesikring: Lukker for gassen hvis apparatet velter.
- Overtrykksikring og forvarmingssystem: Beskytter mot farlige trykkøkninger og sikrer optimal gassutnyttelse.

Merk: Varmeeffekten kan ikke reguleres (CE-krav ved ODS-system). Dette sikrer en konstant og sikker drift.

  • Keramisk brenner med piezo-tenning for enkel oppstart
  • Magnetisk sikkerhetsventil og hus i kaldgalvanisert stål
  • ODS-, FFD- og veltesikring for maksimal sikkerhet
  • Kompakt og transportvennlig – perfekt for ventilerte rom
  • Enkel installasjon med 1852 butangasbeholder

Med ODS-varmeovn får du en profesjonell varmeløsning som kombinerer avansert teknologi med brukervennlighet. Det er ikke bare en varmekilde – det er en investering i sikkerhet og

Ofte stilte spørsmål

Ja, 1852 Gassovn er designet for bruk i ventilerte rom, så den er egnet for innendørs bruk i campinghytter, så lenge det er tilstrekkelig ventilasjon.

Gassovnens gassforbruk er 124 g/t, noe som gjør den relativt økonomisk i drift, spesielt når du trenger varme i lengre perioder.

Ja, 1852 Gassovn har CE-godkjenning, som indikerer at den oppfyller de europeiske sikkerhetsstandardene for apparater.

Spesifikasjoner

Varemerke1852
Varenr.1100114
EAN7070379321887
LagerJa (19 stk.)
FrakttypeStandardpakke
Dimensjon275 × 275 × 180 mm
Effekt1.7 kW
Gassforbruk124 g/t
Produktvekt0.2 kg
Emballasjestørrelse33 × 30 × 20 cm
Bruttovekt1.8 kg
Materialekaldgalvanisert stål
GodkjenningCE

Levering og retur

Lagervarer som bestilles før kl. 15.00 på hverdager sendes samme dag. Fraktprisen avhenger av varens størrelse og vises nøyaktig i handlekurven.

Som privatperson har du 14 dagers angrerett. Varen skal returneres ubrukt og i originalemballasje.

Angreretten gjelder kun ved privatkjøp – ved kjøp som forhandler eller bedrift (B2B) tilbyr vi ikke returrett.

Har du spørsmål om din levering eller retur? Kontakt oss på telefon, chat eller e-post: hverdager 8-20, helg 10-16, helligdager 10-15. Telefon: 70 277 677.